יש טיפול ללא חתונה באמצעות טיפים אלה

הציפיות לחתונה שלך יכול להתחיל להיות מאוד, יקר מאוד. יש כמה דברים שאתה יכול לעשות כדי לשלוט בעלויות, ולהישאר בקו עם תקציב החתונה שלך. החל את העצות מתוך מאמר זה ואתה תהיה בטוח לשמור על תקציב החתונה שלך על המסלול, ועדיין נתקל חתונה לזכור.
כאשר אתה מתחתן, לבקש עזרה ממשפחה וחברים, במיוחד אלה שעברו את תהליך החתונה לפני. הם יעזרו להציע לך עצה יוצאת דופן, שכן יש להם את הניסיון כי יש צורך לתת קלט על ההחלטה שלך. הקש לראשיהם של יקיריכם לקבלת מידע קול.
תחשוב על מיקום אקזוטי עבור החתונה שלך כדי לעשות את זה אפילו יותר כיף ובלתי נשכח! אתה יכול להחזיק את הטקס בחווה ולרכוב על סוס לבן במעבר, או לקבל את זה על שימור חיות הבר יש בעל חיים להביא את הטבעות במעבר. לא הייתי ממליץ על בחירת צב עבור עבודה זו, אם כי!
אם התבקשתם לצלם חתונה, אבל הם חדשים לתפקיד, המשימה החשובה ביותר שלכם היא ליצור רשימת זריקה. שאל את בני הזוג איזה סוג של תמונות הם היו רוצים לקחת ולאחר מכן לעשות רשימה כדי להדריך אותך דרך החתונה ולהקל את רמת הלחץ.
שקול לבקר בפארק או במוזיאון המקומי כדי לקבל תמונות החתונה שלך נלקח. זה מדהים יש רקע מדהים בתצלומים שלך, אבל לפעמים המיקום החתונה שלך בפועל לא יכול להציע כזה נוף. פנה למשרד הממשלתי של העיר כדי לראות אם תזדקק לרישיון צילום עבור המיקום שתבחר.
אם אתם מתכננים שיש מזנון בקבלת הפנים החתונה שלך, לעבוד על תוכנית כדי לקבל את האוכל זז מהר, כך שאף אורח לא מחכה. שקול שיש טבלאות מרובות במקומות שונים במקום שלך, כך שולחנות רבים יכולים לעלות בבת אחת, קיצור השורות בכל אחד.
תוכנית מוקדם אם אתה רוצה להיות חתונה היעד. אתה צריך להזמין הרבה מראש כדי להבטיח כי כל המיקומים תצטרך לשכור, מחדרי המלון לטקס הקבלה, יהיה זמין בזמן שאתה רוצה להשתמש בהם. אתה צריך גם לבדוק את השכרת כלי רכב מראש, רק במקרה.
כאשר אתה בוחר להזמין בני משפחה להצטרף אליך בחתונה היעד שלך, לשאול אותם אם הם רוצים להישאר לירח הדבש, כמו גם! מלונות נוטים לתת הנחות כאשר האורחים נשארים לתקופה ארוכה יותר של זמן. זה לא רק לתת להם יום מיוחד לזכור, אבל גם לתת להם חופשה עליהם חלמו.
אם אתה הולך לקבל ילדים בחתונה שלך, לשקול אותם כאשר אתה בוחר את התפריט שלך. אם הפריטים שאתה באמת רוצה להיות לא טעים לילדים, לכלול כמה פריטים ידידותיים לילדים בכמות התואמת את מספר הילדים במחנה בהזמנה שלך קייטרינג שלך אז הם ייחשב, גם. אל תשכחו משקאות!
התחל את רשימת האורחים החתונה שלך ענק, ואז לחצות אנשים כמו שאתה חושב תירוצים לא מזמין אותם. בקרוב מספיק אתה צריך רשימה לניהול אשר אתה יכול להרשות לעצמך להזמין, וכן סיבות טובות לא מזמין את האנשים שהסרת מהרשימה, צמצום האשמה שלך.
שאל את ההורים של הנערה פרח ו / או נושא הטבעת כדי להביא את הילדים לישון מוקדם בלילה לפני הטקס או לנסות לתת להם תנומה במהלך היום לחתונה בערב. ילדים הנמצאים היטב הם הרבה יותר קשובים ונושאים טווח תשומת לב ארוך יותר מאשר ילדים שעשויים להיות עצבני מחוסר שינה.
בחר bridesmaids זה יכול להיות חברים עבור הילדים בטקס. תן להם חבילת טיפול עם פינוקים בריאים, מים, ספרים, נייר ו עפרונות. כל זה יכול לשמש הסחת דעת בעת נסיעה בין המקומות, או בזמן ההמתנה תמונות להילקח. פעולה זו תשמור על הילדים הכבושים, תוך שהיא עדיין נגישה.
לחסוך כסף על שמלת הכלה. אל תתפשר על השמלה הראשונה, היקרה ביותר שתמצא. חפשו את כל המבצעים בבתי מלון ב- שקול רכישת שמלת כלה בשימוש; זוהי אפשרות מצוינת שכן זה היה רק ​​שחוקים פעם אחת קודם. אתה יכול גם לדלג על הצעיף יקר ו splurge קצת יותר על השיער והאיפור.
אם אתה רוצה להיות טקס קצר ואזרחי אתה עדיין לא רוצה ללכת לבית המשפט להתחתן, לחפש ברחבי האינטרנט ולשאול ברחבי העיר על שרים עצמאיים. שרי עצמאית אינם קשורים עם הכנסייה, השיגו הסמכה, לעתים קרובות לנסוע בתוך סיבה לחתונה יש שיעורי טוב מאוד!
אתה לא צריך ללכת לקיצוניות כדי לקבל את החתונה של החלומות שלך. החל את העצות של מאמר זה ואתה תהיה על הדרך שלך לחתונה של החלומות שלך, בלי לשבור את הבנק.
כמו בעל שם נרחב, מוצלח מאוד
חתונה מתכנן חתונה מומחה – גארי Pettit עכשיו בשקידה עוזר לאנשים מכל תחומי החיים כדי להשיג את שאיפותיהם הגדול ביותר! לחץ כאן לקבלת סקירה חינם שלך חתונה מדריך =>