פירסינג תכשיטים

תופעה כמו פירסינג הופיע לפני מאות שנים. בזמנים ישנים ניסו לקשט את גופם בדרכים שונות. אחת השיטות של לקשט היה עושה חורים בחלקים שונים של הגוף. ואז הם השחירו קישוטים שונים לתוך החורים האלה. באותו זמן נוקב נעשה למטרות שונות: כמה קישוטים הפחיד רוחות רעות, אחרים מודגשים אומץ, ואחרים – הראה דרגה ומיקום חברתי. אבל היום, כמובן, המוטיבציה ליצירת פירסינג השתנתה לחלוטין, ועכשיו היא מאוד פופולרית בקרב צעירים – בנים ובנות.

הקישוטי הנוצצים הראשונים היו עשויים עצמות ועץ. אבל הזמן חלף, והיו גרסאות הרבה יותר של תכשיטים נוצצים קישוטים. כיום החומרים הפופולריים ביותר להכנת תכשיטי פירסינג הם כסף וזהב. אחת הסיבות לפופולריות שלהם היא כי מתכות אלה לא לחמצן, בניגוד bijouterie, אשר בדרך כלל עשוי מתכות זולות. זה ערובה לבריאות שלך.

תכשיטי פירסינג מעוצבים לעתים קרובות עם זהב בצבעים שונים ואבני חן.

היום אתה יכול בקלות לקנות כל פירסינג תכשיטים. בקטלוג שלנו, אשר תוכלו לקבל הזכות בסלון שלנו, אתה יכול למצוא במהירות את המתאים ביותר עבורך סוג של תכשיטים. גם אם לא תמצא שום דבר מעניין בקטלוג, אל תדאג – היום יש מבחר גדול של קישוטים כאלה בכל חנות תכשיטים. יתר על כן, חנויות תכשיטים גדולים רבים, מנסה להיות בשיא האופנה, לרענן את האוספים שלהם באופן קבוע. ובזכות מחקרים מדעיים חדשים, חומרים חדשים עבור פירסינג תכשיטים מופיעים.

אז, מה מתכות יכול להיות (ואף חייב להיות) המשמש להכנת תכשיטים חודר?

– זהב. מתכת זו נחשבת תמיד לאחד היפים ביותר, בגלל צבעו. הנפוץ ביותר עבור ביצוע פירסינג תכשיטים הוא 14 קראט זהב, או תקן 584.

– כירורגי נירוסטה. כיום יש ארבע דרגות של נירוסטה כירורגי. תקן 200 מכיל כרום, ניקל וסגסוגות מגנזיה. ב תקן 300 אחד יכול למצוא רק כרום וסגסוגות ניקל. תקן 400 מכיל רק סגסוגות כרום. תקן 500 מורכב נמוכה המכילים סגסוגות כרום.

– PTE-PTFE. ייחודו של חומר זה הוא בגמישותו, ולכן הוא כל כך אהוב על ידי מנתחים allover את העולם.

שנהב -. שנהב עבור פירסינג תכשיטים מופק מ permafrost. גיל של ניבים הוא בדרך כלל 40 000 – 1 000 000 שנים. ממותה היא חיה נכחדת, ולכן, מכירת החטים שלהם מותר רשמית.

פלורו. פולימר של הדור האחרון. תאימות מושלמת שלהם עם האורגניזם האנושי ידוע בכל רחבי העולם.

– ניוביום. נקי, לא מתחלק היפו אלרגני אלמנט. זה בהחלט לא מזיק וניתן להשתמש בו עושה פירסינג תכשיטים.

טיטניום -. המצאה נפלאה של המאה הטכנולוגית. יש לו מספר תכונות מצוינות. בזכות תכונות אלה, טיטניום הוא בהדרגה למעט נירוסטה alloyed פלדה מן פירסינג בתעשייה. כוח הכבידה הספציפי של טיטניום הוא פי שניים פחות מאשר את כוח המשיכה של פלדה. על ידי anodization של טיטניום אחד יכול לקבל צבעים שונים.

טיטניום מוזהב. חומר זה עבור פירסינג תכשיטים יש מראה מדהים, צבע מהיר, עמידות גבוהה וסובלנות טובה על ידי רקמות רכות של גוף האדם.

– שתל. חלופה טובה טיטניום. פירסינג תכשיטים עשויים implantium ניתן להשתמש עבור הראשוני מציגה בעת ביצוע חור.

איגור Ghost הוא גוף פירסינג, תכשיטי גוף וקעקוע מומחה, כותב עבור qpiercing.com שבו אתה יכול למצוא תכשיטי גוף ייחודי טיפים חודר שימושי.

איגור Ghost הוא גוף נוקב, תכשיטי גוף מומחה קעקוע, כותב שבו אתה יכול למצוא תכשיטי גוף ייחודי טיפים חודר שימושי.