עלייתה של אישה הודית & אופנה

האופנה היא הניחוח שמפיץ את ניחוחות האנשים & rdquo ;. בהודו, תעשיית האופנה יש גם couture מבגדים שנעשו על ידי מעצבי אופנה ואת attires מיוצרים על חנויות מסחריות רחבות יותר על ידי סדר בדואר. כפי שכולנו יודעים הודו אופנה משתנה מכפר אחד למשנהו ממדינה אחת למדינה אחרת. זהו אוצר של תרבות שונה, סגנונות רקמה, עיצובים, צבעים, טכניקות, מוטיבים. אנשים מן העת העתיקה פעמים רבות בשימוש לא תפרים יתר על כן הודי אנשים ידעו על התפירה. חלק מהבגדים כמו dhoti המסורתית, צעיף, chololis lhenga מעצב עדיין המשיכו להיות חלק סגנונות אופנה הודית!
כמו כן, עבור נשים, הם בגדים תחתונים שיכולים להיות זוג עם צורות stanapatta ושוב הוא מורכב בד שאינו דורש תפירה, stanapatta להיות מחובר בעצם בסבך מאחור.
ובכן, כל סוגי sarees הודי הוא שמלה עדיפה בקרב הנשים ההודיות. Sarees הוא פיסת בד ארוכה מרקמים שונים, רקמה, ודפוסים. אנשים בדרך כלל ללכת על קניות באינטרנט saree כי הם מוצאים הרבה סוגים וחיסכון כסף הנחות. עוד שמלה פופולרית בסגנון האופנה ההודי הוא חליפות Salwar. זה attire עושה נשים נוח ומכובד באזורים של קשמיר ו Punjab יחד עם כל האזורים של הודו. אז, כאן הרוב מנצח, נשים הודיות ללבוש בגדים אתניים וכאשר ראינו גברים, הם בדרך כלל יותר קונבנציונאלי המערבי בגדים חולצה ומכנסיים.
עם זאת, גברים בעיר קטנה עשויים להיות נוחים בלבוש מסורתי כמו dhotis, lungis ו פיג 'מה קורטה. כל סגנונות ההודי והבגדים מסומנים על ידי וריאציות שונות!
כדי למקסם את המראה של sarees, הודו המערבית, kameez salwar, שמלות, קישוטים lehengas הוא הכרחי. קישוטי מעצבים שונים של כסף, מתכות, זהב לעתים קרובות עם אבני חן יפה וחרוזים ושרשראות הם אביזרי אופנה פופולרי בשקט על פני נשים הודיות בכל הגילאים.
כיום, עליית האופנה במדינה שלנו יצר הזדמנויות עבור מעצבי אופנה הודית. הם לא אמנים מצוינים אבל צריך להיות מיומנויות לשלב גוונים, גוונים, צבעים. רבים מהיצרנים ללבוש אתני בהודו יש בעיקר פופולרי על ידי אוסף אופנתי האחרונה שלהם.
סיכום:
אופנה הודית evolves תרבויות שונות, כל אחד יש כמה סוגים של בגדים! כמו כן, התרבות ההודית עצמה, תעשיית האופנה שלנו היא תמיד מוטציה ומשתנה לספוג את המגמות החדשות של גברים & rsquo; s, נשים & rsquo; ים וילדים. עבור כולם מגוון אפשרויות משתרע לא רק על תלבושות מסורתיות כמו sarees ו salwar kameez חליפות אבל אנשים גם ללכת על המערב שמלות הודו, טוניקות, kurta ו palazzos.