הצעה כיצד לעצב סקיצות אופנה

איך לעצב סקיצות אופנה, זה רק אומר את הדרך שבה מישהו יכול לעשות דברים כגון בגדים אופנתיים. בלי שום מושג לגבי איך לעצב סקיצות אופנה בגדים זה שאנחנו הולכים לדבר על, לשים לב למאמר זה. זה ייתן לך כמה הנחיות הדרכים הקלות ביותר על איך לשרטט עיצובים המגמה.
הסגנון שרטט אותו ייקח כמה טכניקות ציור ומיומנויות ציור, כדי להראות תפרים, עקביות, קפלים וכו 'עם זאת, אם זה קורה כי יש לך מושגים לגבי בגדים בסגנון או כל עיצובים תלבושות, אבל אתה לא יודע על איך סקיצה ביגוד בגדים. לעולם אל תדאג.
תוכלו למצוא טיפים כי אתה פשוט צריך לנסות ללמוד כמה טכניקות בסיסיות שרטוט בגדי אופנה. כדי לעצב עבור סקיצות סגנון, אתה נדרש יש ניירות מעקב, עפרונות, נושא croquis אינטרנט, מחק וניירות רגיל רגיל.
אז, אם פיתחתם די הרבה דברים אז להשתמש בצעדים אלה כדי לשרטט את הסגנון;
צעדים שנצפו כדי לשרטט בגדים בסגנון.
הצעד הקצר, כמו גם החשוב ביותר, מגלה כיצד לצייר את croquis. האם אתה יודע על croquis? זהו הדמות שהיא פשוטה מאוד ב ציור של מגמה, לפיה זה יכול להיות נחוץ כדי לשמש בסיס. אתה יכול לצייר כל דבר לגבי בגדים המגמה זה אתה חושב על.
צייר סקיצה בסיסי croquis כי הוא פשוט על נייר המשלב רשתות. רשת זו מספקת לך גורם התייחסות חשוב על איך לשרטט את המודל הבסיסי. אז, מה שאתה צריך לעשות הוא, לצייר סקיצה נקבה או זכר שהוא פשוט, פרטים כמו אצבעות או מאפיין פנים לא צריך להופיע.
אם זה קורה אתה יצירתי ציור, יש כמה מגוון של croquis חינם למצוא ברשת. אתה יכול לבחור כמה, שהן תנוחות פשוטות כמו פרופיל, חזרה posses והכניסה. זה מישהו יכול להיות מנוצל לבסיס ציור המגמה שלך.
כאשר ציור שרטוטים בסגנון מעצבים להשתמש croquis כמו יום מודרני לרמז. אלה croquis יכול להישמר כבסיס הציור שלך. לכן, לשמור את ההדפסה מודפס או שרטט של croquis. ואז בראש, להגדיר כרטיס ביקור מחפש. הוא הופך נייר אטום וחלק אחד, אשר יאפשר לך לראות את סקיצה אשר ממוקם מתחתיה.
אז אתה יכול לצייר כל בד אופנה שאתה חושב על. העיצוב כדי לקבל פשוט. זרימת קווים גם להיות פשוט ועיפרון התהליכים להיות פשוט, כך שהוא יכול לפרט את, כפתורים, רוכסנים, מרקם, רקמה, תפרים, וכו '
טיפים על ציור בסגנון.
אתה צריך לצייר קווים באמצעות קו מוצק. לאחר מכן לנצל את הקווים המסומנים כדי להציג את התפרים העליון עבור רוכסנים. אבל כשמדובר ציור רוכסנים בלתי נראים להשתמש רוכסן למשוך.
טכניקות רישום ניתן להשתמש כדי להוסיף פעילות ועקביות לציור שלך. הוסף דפוסים, מקפל קפלים לשרטוט שלך. קפלים וקפלים לצייר אותם קטנים יותר מכל התפר מעט כהה. כדי להציג אוספות ומילוי להוסיף שורות לא אחידה. ציור הדפוסים חייבים להיצמד לצורת הבגד.
ואז להראות בתוך פריט הבגדים שאתה מקבל. כדי לעשות זאת, הצללה עפרון להיות מיושם, לדעת הצד התחתון הוא כהה.
ניתן גם להוסיף תמונה ממוזערת לתצוגה מקדימה, הקרובה ביותר לשרטוט הראשי.
מיד לאחר שיש לך ציין את כל הטיפים כראוי, תוכלו לדעת איך לעצב סקיצות בסגנון.