מימון אופנה: למה זה שווה תכנון שדרוג מלתחה

כמו כל דבר אחר, מגמות האופנה משתנות, ושמירת הסגנון חיונית לאינטראקציה חברתית. אחרי הכל, הבגדים שלך אומר לא מעט על מי אתה ואיך אתה מרגיש לגבי עצמך. כאשר אתה מקווה לעשות רושם בשוק העבודה, מה אתה לובש יכול פוטנציאלי לעשות או לשבור אותם המפגשים הראשונים החשובים. אמנם זה עשוי להיות מאמץ יקר, יש דרכים לעדכן את הארון שלך בלי לשבור את הבנק. הנה כמה טיפים:
להפיץ את CostUpgrading הארון שלך יכול להיות יקר, אבל זה לא משהו שצריך להיות מושלם לילה. תכנון מסעות קניות פעם או פעמיים בכל חודש יסייע לשמור על היבט פיננסי מן המכריע אותך. אם אתה רוכש את הבגדים שלך כמה פריטים בכל פעם, אתה יכול לאזן את המשקל של עלות עם הנאה של מראה חדש. לא זו רק דרך מצוינת לקבל תחושה האופנה שלך בחזרה על המסלול, זה גם דרך מצוינת לוודא שאתה להישאר מעודכן. תקציב קטן לבוש כל צ 'ק יעבור דרך ארוכה.
דע מה שאתה רוצההדבר הראשון שאתה רוצה לעשות לפני שאתה מגדיר את כף הרגל החנות האהובה עליך, היא להעיף מבט על מה בארון שלך. להחליט מה מתאים האישיות שלך (אשר קרוב לוודאי לא לכלול בגדים אתה לא משוחק בעוד כמה שנים) ואיך אתה רוצה להציג את עצמך. לזרוק את כל מה שאינו מתאים לקריטריונים. עבור לחנויות ולנסות על בגדים כדי לראות מה אתה אוהב. גם להיזהר בגדים אופנתי מדי. תירה עבור סגנונות מתמשכת או אפילו מאמרים רב תכליתי של בגדים כדי לקבל את המירב עבור הכסף שלך. לדעת מה אתה רוצה והימנעות דוהה מהיר מגמות אופנה יהיה לחתוך עלויות ולוודא שיש לך מלתחה כי זכה & rsquo; לא צריך עדכון לפני שאתה יכול להרשות לעצמך את זה.
מצא את המחיר הטוב ביותר, להחליט כמה אתה רוצה להוציא. בדיקת באינטרנט כדי לראות כמה חנויות כל החנויות עבור הסגנונות האחרונים ייתן לך מושג מציאותי של כמה המלתחה החדשה שלך יעלה. זכור, אתה כנראה למצוא רבים בחנות המכירות עסקאות סיקול שאינם מפורסמים באינטרנט. וגם לא להגביל את עצמך לחנות אחת או באותם מקומות שבהם אתה כבר מורגל לקניות. חנויות מקוונות כמו פשוט התמכרות יש הרבה מה להציע ולעתים קרובות יש עסקאות נהדר לנצל. קח כל הזדמנות לחנות מכירות עונתיות, מכירות מקוונות, או אפילו יד שנייה כדי לשמור על החפצים החדשים שלך.
שינוי Begets ChangeAltering הארון שלך הוא לא רק על שיפור המראה שלך. כל השינויים באורח החיים דרמטי שביצעת במהלך השנים האחרונות יהיה כנראה דורשים אופנה לצבוט. אם איבדת משקל, התבגרות, או החלפת קריירות, רוב הסיכויים הטעם שלך בגדים ישתנה בתהליך. הבגדים שמתאימים למקום שבו אתה נמצא בחיים יכולים לעזור לך להרגיש בטוח. דון & rsquo; אל תפחד לשנות את הדברים כאשר אתה מוצא את עצמך במקום חדש בחיים שלך.
אם אתה עושה את שיעורי הבית שלך, שמור למעלה, חנות חכם, אתה יכול לעדכן את ארון הבגדים שלך בקלות. לא רק זה יגרום לך להיראות טוב יותר, זה גם יגרום לך להרגיש טוב יותר. אופנה טובה יותר יכולה להוביל הזדמנויות אישיות ומקצועיות יותר גם כן! התחל לשמור למעלה ולהתכונן תמיד להיות הכי טוב שלך!