להישאר איפור יופי מדהים

האיפור הנכון עובר דרך ארוכה לעבר העור שנראה עשור מזה עשור אחרי עשור.
בשנות ה -20 לחייך
  ללכת על בסיס קל
  למזער באמצעות קרם המזיפה המסייעת למנוע שילוב לעור שומני מ נראה שמנוני על ידי הצהריים.
  דון & rsquo; לא להשתמש תחליב המטיף על פני כל, פשוט להשתמש בו על אזור T שבו אתה oiliest
  יש צורך אמיתי בבסיס כבד במהלך תקופת גיל זו. חפש שמן ללא, צבוע לחות עם SPF
  השתמש קונסילר רק על האזורים שצריכים כיסוי קצת יותר כי אפילו את העור שלך, אבל עדיין מאפשר את הזוהר הטבעי שלך להראות דרך.
  העיניים הן הראשונות להראות סימנים של עייפות. לגרום להם להיראות ער יותר באמצעות מקל צל קרם לטאטא שטיפת רכה על פני העפעפיים העליונים שלך ליד קו הריסים.
בשנות השלושים שלך
  ללבוש פריימר על איפור העור חינם. פריימר מסייע למזער נקבוביות גדולות וקווים עדינים על ידי ציפוי העור עם חלקיקים המסיטים אור. חפש אחד כי היה גם SPF 20.
  העור שמתחת לעיניים מתחיל להידלדל בשנות השלושים שלך ושנים מעבר לאלה. זה מה שעושה אותם עיגולים כהים מתחת לעיניים. כדי להסתיר את זה אתה צריך לבחור קונסילר אחד בצל בהיר יותר מאשר את העור מתחת לעיניים
  תלבש שפתון בהיר. מאז צבע השפתיים הטבעי שלך דוהה עם הגיל, לובש גוון בהיר מבריק של ורוד, אפרסק, או אבטיח אדום גורם לך להיראות יותר תוססת. צבעים כהים לעשות את הפה נראה קטן יותר נוסחאות מט להראות כל שורה בסדר.
בשנות ה -40 שלך
  העור בדרך כלל מתחיל לאבד את זוהר טבעי בתחילת שנות ה -40. עזרה באה בצורה של ערבוב טיפה אפונה בגודל של קרם מאיר עם גודל ניקל בגודל של הבסיס הנוזלי שלך. החל את זה על הפנים שלך. אלה lotions בדרך כלל מכילים piglized pigments כי לתת העור מיידיות זוהר.
  זה הציע בשלב זה להשתמש בצי, איפור או חום אייליינר. כל הצבעים האלה הם פחות קשים מאשר שחור, שבו אתה רוצה להתרחק בשנים אלה. החל אייליינר רק כדי לרסס קו העליון ולהימנע המכסה התחתון. מניחים את קצה העיפרון כמעט לתוך הבסיס של הריסים שלך כך שהם נראים עבים יותר.
  מרככים את העור סביב קווי שפתיים אנכיים עם קרם שפתיים על גבי הפה ומסביב לו. מנע נוצות עם אניה ברורה. מעגל את הפה וממלא שפתיים לפני החלת צבע.
מקור: Buford א 5 סקסי ספא טריקים חדשים. קוסמופוליטית [סידורי מקוון]. אוגוסט 2008; 245 (4): 97. זמין מ: MAS Ultra- הספר Edition, Ipsswich, MA. גישה 1 אוגוסט 2008 vbb