עגילי כסף חישוק – לעשות הצהרה אופנה זה חתיכת תכשיטים מפתה

בין אם אתה ההלבשה למשרד או מסיבת ערב או מפגש מחוץ לחוף, accessorising עם עגילי כסף חישוק תמיד להוסיף נוצץ על השמלה. הם החלקים שהם עגולים או חצי עגולים בצורת נראה מאוד דומה הטבעת. עגילי חישוק כסף סטרלינג שחוקים דרך פירסינג קבוע שנעשה באונה באוזן התחתונה. הם החלקים המתארים אופנה, סטריאוטיפים וסגנון אישי. עגיל חישוק קטן הוא דרך יפה להתהדר בקבוצה של אנשים.
עגילי חישוק בכסף הם חתיכת תכשיטים בכל מקום והם זמינים במגוון סוגים ועיצובים. מה שמבדיל בין סוגים שונים של חישוקי כסף הוא מנגנון הפתיחה והסגירה. אז יש להסתכל על סוגים שונים של כסף טהור עגילי חישוק זמין באינטרנט ולעשות מבטא יפה כמעט כל התלבושת.
1. Wire-Loop עגילים: אלה סוג של עגילי חישוק הם בסגנון הפשוטה והוותיקה ביותר של תכשיטים. חוט אחד יוצר את העיצוב העגול, עם לולאה זעירה נוצר בקצה אחד ואת הקצה השני להיות כפוף מעט לעשות וו. הקצה המחובר עובר דרך פירסינג ותופס על קצה לולאה. אלה סוגים של עגילי כסף יכול להיעשות באמצעות חוט עגול או חוט התכשיטים המוכן כי יש סוף לולאה כבר קבוע.
2. עגילי חישוק תלויים: עגילי כסף תלויי חישוק לעיתים קרובות עבים יותר מפירסינג האוזן ויש להם חוט דק העובר דרך האוזן. קצה אחד של חוט דק זה הוא צירים בעוד הקצה השני תופס או נכנס לתוך הקצה השני של עגילים אשר הוא עבה. סוג זה של עגילים מעוצב בסגנון כזה שהם יכולים לתמוך הרבה במשקל בצורה מאובטחת יש גיבוב קל על חוט האוזן המאפשר עגילים להשתלשל יותר בחופשיות. הם זמינים בגודל גדול וקטן.
3. עגילי חרוז קבוע: זה סוג של עגילי חישוק כסף סטרלינג נראה דומה לולאה חוט אבל יש חרוז קטן אשר ממוקם בקצה looped. סוף חופשי של החוט עובר דרך פירסינג לתוך החרוז, מסתיר את מנגנון הפתיחה בפועל ולהפוך את התכשיטים קשה יותר לאבד או snag. החרוזים יכול להיות עשוי קריסטל, פנינים או מתכת. כדי להכניס או להסיר את עגילי החישוק הקבועים של החרוז, העגיל חייב להיות מעוות או מכופף מעט. מסיבה זו, הוא נראה בתכשיטים קטנים יותר של הגוף.
4. עגילי חישוק דוב דובי: עגילי חישוק חרוז-חרוז הם סוג של תכשיטים שיש לו רק פער קטן בסוף הטבעת. סגנון זה של עגילים הוא הטוב ביותר עבור אנשים מאוד לטווח ארוך ולא לשנות או לקחת את העגילים החוצה. הם מכילים חרוז, עם שני שקעים קדח משני צדי זה אשר צבט בין שני הקצוות חוט. סגנון זה זמין מ קטן מאוד עד גודל 0 או גדול יותר.
כסף חישוק עגילים באינטרנט הם זולים, אטרקטיבי וקל ללבוש אביזרים שכל אישה יכולה להשתמש כדי להתהדר התלבושת שלה נראה. הם ידועים הגמישות שלהם, וייחודיות בהשוואה לזהב או מתכות אחרות. הם החלקים אשר זמינים בגדלים שונים וסגנונות כמו עגילי חישוק כסף גדול, עגילי לולאה פשוט עדיין קלאסי חוט ועוד. עגילי חישוק נוצצים ומדהימים בכסף הם פיסת מתנה מושלמת לאהוב. כמו כן, הם יכולים להיות משוחק עם כל שרשרת כסף בסגנון, טבעת או צמידים.