האישה היפה ביותר בעולם פרס

ההערצה שלי לנשים היא למעשה די תמימה אם מותר לי לשפוט את עצמי. אני אשמח מאוד לתאר את הקריטריונים שלי המגדירים את שיקול הדעת שלי, כי זה לא צדיק להיות שופט אחד. אבל, אני חושב שאני אתן את התוצאות שלי לדבר על עצמם.
האשה היפה ביותר בעולם, עבור היופי האקזוטי ביותר, הולכת לג'ניפר קונלי. אני לא יכול להוציא את השיער שלה מהראש של הסרט דם. כמובן, היא בשיחים במערב אפריקה בעקבות הסיפור של יהלומים סותרים ואין לו זמן לקבוע פגישה עם ספרית. אבל כשמישהו יכול להיות כל כך יפה אפילו בנסיבות האלה, זה מה שמניע אותי. עזוב את העובדה שאני כבר מאוהב בה מאז ראיתי אותה לראשונה במבוך ואני כבר בעקבות הקריירה שלה לאורך כמה הסרטים האהובים עלי ביותר, כולל בית של חול ערפל, מים אפלים, והוא פשוט לא כי אתה . ג 'ניפר קונלי גונב משם עם האישה היפה ביותר בעולם עבור היופי ביותר אקזוטי.
האישה היפה ביותר בעולם, על היותה hottie בלתי צפוי, הולך ג 'נה פישר. התחלתי לראות את Office כאשר זה יצא לראשונה בשנת 2005 ואני הבחנתי הקבלה חמוד מאחורי השולחן. אהבתי את הדרך שבה פלירטטה עם ג'ים ועסקה במייקל. אני בעצם השתרשתי על ג'ים ועכשיו הוא סוף סוף איתה, עם ילד ועם כל תשעת המטרים. אבל אז, ראיתי אותה על העטיפה של צורה בחודש נובמבר 2009. זה ברצינות היה אחד מאותם רגעים וואו. מי בעולם הוא זה? את hottest הקטן hottie כדי החסד את הכיסוי של צורה, ולא היה לי מושג כי פקידת הקבלה, מגניב חמוד מן המשרד היה זה מדהים. ג 'נה פישר לוקח על ידי סוחף את האישה היפה ביותר בעולם להיות hottie לא צפוי.
האשה היפה ביותר בעולם, עבור מקסים מוחלטת, הולך ג 'ניפר אניסטון. היא תפסה את תשומת לבם של החברים ב'חברים', בתמימותה העשירה, ביופיה המדהים. התספורת של רחל הפכה ללהיט לאומי. מיליוני בנות מכווננות בכל שבוע רק כדי לראות מה היא לבשה. אף על פי שהיא לא יכלה לפספס את מה שהיא לבשה, היו לה כמה מן התלבושות המפורסמות ביותר, כולל השמלה הירוקה ב TOW אף אחד לא מוכן, השמלה הצהובה ב TOW כל הנשיקות, ואת השמלה השחורה של רעם TOW מוניקה. רייצ'ל גרין היתה הבעלים של המופע, וג'ניפר אניסטון המשיכה לככב באופנים כמו "שטח המשרד", "פולי פולי" ו"הפריצה ". ג 'ניפר אניסטון לטאטא את הקולות עבור האישה היפה ביותר בעולם עבור מוחלטת מוחלטת.
האשה היפה ביותר בעולם, למען היופי הטהור, הולכת לאנג'לה קינסי. עוד יופי בלתי צפוי מגיע מן המשרד בצורה של אנג'לה מרטין. היא משחקת את רואה החשבון ישר, שלא יכול לסבול התנהגות לא הולמת, פינוק מופרז או פעילויות קלת דעת. עם זאת, היא ממשיכה לנהל רומן עם שני דווייט ואנדי באותו זמן מראה לנו שגם היא אנושית ולא מעל הפיתוי. אבל אז ראיתי את אנג'לה קינסי לובשת חולצת טורקי עם מכנסיים שחורים, עקבים גבוהים ושיער בלונדיני ישר. ואז הבנתי עד כמה היא באמת מדהימה. זה היה רק ​​הראשון של רבים אחרים מהנה, מאשר תצפיות המשרד כולל את הדף האדום ביקיני לחתוך מכנסיים קצרים ביום על החוף עם הבת שלה, את השמלה הכחולה בבכורה של "Meskada" אחרי המפלגה, וכן שורה של אדום בגדים שטיח כי לדפוק אותי בכל פעם שאני רואה אותה. אנג 'ל קינסי מפוצץ את התחרות משם עבור האישה היפה ביותר בעולם עבור היופי הטהור.
האישה היפה ביותר בעולם, עבור מלאך מדהים, הולך אמילי פרוקטר. כמובן, בפעם הראשונה הבחנתי בה בתור קאליי דוקסין ב CSI: מיאמי, בלש יפה שהיה נחמד לכולם, אבל חמורה לפעמים כאשר המצב קרא את זה. הפרק הראשון שראיתי היה כאשר קצין חדש היה להיות הציג את הכוח ואחד התפקידים הראשונים שלו היה כמו משקיף על כל מה שקאלי עושה. היא הסבירה כמה דברים כדי להגביר את מהירותו, ואז קיבלה אותו אל משטרת מיאמי דייד. עיניה נשארו קבועות ונראו כמו נצח והיא העלתה על פניה את החיוך הזה, שירדוף אותי במשך שנים. אמילי פרוקטר מנצחת כאישה היפה ביותר בעולם עבור מלאך מדהים.
האישה היפה ביותר בעולם, עבור אלגנטיות טהורה, הולך סשה אלכסנדר. היא פגעה בסצנה בביצועיה הבלתי נשכחים הראשונים כגרטשן, אחותה הבכירה של פאסי, בעולם הדרום, הסוער ביותר, האידיאליסטי של דוסון קריק. היא ודוסון חולקות רומנטיקה שמעורבת בה יותר מדי חשיבה ולא מספיק ספונטניות, אף-על-פי שמרגע מה אתה רואה שם ניצוצות של מערכת יחסים ממשית אי שם. היא הפכה מיד לאחת השחקניות המחזיקה מעמד, "אם היא נמצאת בו, אני אראה את זה." לפיכך, תשומת הלב שלי פנה NCIS כשראיתי את היופי שלה טהור החסד להראות כמו סוג אחות גדולה לצוות. ללא ספק, נשברתי כאשר נרצחה על ידי ארי. אבל, Rizzoli & האיים הפכו את המרקם כי מרגיע כל ails. סשה אלכסנדר דוהרת משם עם האישה היפה ביותר בעולם עבור אלגנטיות.
האישה היפה ביותר בעולם, עבור זוהר שאין כמוהו, הולך לבית Riesgraf. מדחיקה לתוך החיים שלי כמו פרקר במינוף, היא קצת na & iuml, יש על עובדות מסוימות של החיים למרות שהיא מיומן להפליא פיצוח כספות, קנה המידה של מבנים וקבלת כניסה בין אם באופן חוקי או לא חוקי. זה המבט החמור שמגיע על פניה כשהיא חושבת על משהו עמוק ככל שיכלה, אבל החיוך שלה מהפנט. אתה מתמוסס כשאתה רואה לה חמישים ביטויים מדהימים. איפה היא היתה כל חיי? היא מושכת יפה את בלונדינית רוק אנד רול, את השיער הרשמי רשמית ואת השמלה המסלול צהוב עם תיק המעצב להתאים. בית Riesgraf מרים את האישה היפה ביותר בעולם עבור זוהר שאין כמוהו.
האשה היפה ביותר בעולם, על גניבת ההצגה, הולכת לנטלי פורטמן. כמובן, היא היתה בכל מקום, אבל כאן, בנות יפה יחד עם שורה של להיטים ענקיים אחרים. אבל לא התיישבתי והרגשתי בה עד שנעלמה נערה בהריון ללא נעליים בחנות הכלבו באמריקה. היא אומצה על ידי זוג משוגע, והיא גדלה מתוך נער ילדותי לגברת מקצועי, אשר סוף סוף לומד איך לסמוך על הלב שלה שוב. מאותו רגע לא הצלחתי להסיר ממנה את עיני. היא סלעים את המראה התמים ברחוב סומסום, בעוד שולטת סקסית ביצירות כאלה כמו הברבור השחור ולא מחרוזות המצורפת. נטלי פורטמן היא הידיים למטה האישה היפה ביותר בעולם על גניבת ההצגה.
האשה היפה ביותר בעולם, עבור סהר צליפת ראש, הולכת לקתרין הייגל. כאשר אתה רואה את החיוך שלה מהצד בסצנה "הפראייר" הידועה לשמצה ב"אמת המכוערת ", הלב שלך צורח בלהט," אני רוצה להיות בנעליים של הבחור הזה ". היא למטה אל האדמה שובבה, השטיח האדום ברצינות חם ואפילו מושך את יום השיער הרע עם היופי ביותר מודלים המסלול ימות כדי לגלם. אני חושב שאני אוהב אותה ביותר כאשר היא עומדת מול התמותה שלה באנטומיה של גריי "אבל טוב" או מול מישהו אחר "חלום חלום קטן." זה הרגעים הרציניים הרציניים האלה שאתה מוצא את היופי האמיתי שלה זוהר מבפנים. קתרין הייגל שולטת באשה היפה ביותר בעולם עבור סהרורי צליפת ראש.
האישה היפה ביותר בעולם, על טפטוף חם סקסי, הולך שרליז ת'רון. כאשר היא תפסה את תשומת לבי בפרקליט השטן, חשבתי לעצמי שמישהו פשוט צריך להיות מטומטם כדי להיסחף ממנה לנישואים חסרי משמעות. אבל, זה נכתב לתוך התסריט. רק תסתכל איך היא נדנדה Mighty ג 'ו יאנג, איילים משחקים, האיוב האיטלקי ואת הנקוק. היא אפילו עשתה רוצח סדרתי נראה חביב במפלצת. אבל כדי באמת להבין את הלסת נופלת, מסיבי כלילי, מין- to-to-to-to- טהור עם מיניות שרליז exudes, כל מה שאתה צריך לעשות הוא עדים לה amour גלם כשהיא הולכת במסדרון משאיר שכבות של בגדים מאחור המפורסם דיור J'Adore מסחרי. שרליז ת'רון דורש את האישה היפה ביותר בעולם לטפטף חם סקסי.
האשה היפה ביותר בעולם, למען קסם טהור, הולכת אל כריסטי פול. CNN של כותרת חדשות עוגן וכן עבור מושב על truTV. היא הנערה האולטימטיבית הסמוכה עם היופי המלכה הנשף. אבל, היו כמה שאיפות של מיס אמריקה שיכול היה להתגשם כמו עדים על ידי מטפס שלה מ מיס מנספילד למיס רבתי קליבלנד כפי שהיא עשתה את דרכה כדי לרוץ עבור מיס אוהיו בשנת 1993. WDTV היה חכם לשכור אותה כמו עיתונאות שידור רק נראה להיות בדמה. ועכשיו אתה יודע איפה אני מקבל את הכף החדשות שלי מאכילה כל יום. כריסטי פול לובשת את האישה היפה ביותר בכתר העולם עבור קסם טהור.
רובין מיד בהחלט חולק את הכותרת של קסם טהור יחד עם כריסטי פול. עם הצחוק המקסים שלה והסגנון החדש שהיא הביאה לחדשות, אני נשאר על מה שקורה בעולם היום וקל להבין למה. בנוסף, השיר של רובין ברוכים הבאים הוא מחווה נוגעת ללב לחיילים הנלחמים מעבר לים וזה אומר הרבה לותיק כמוני. אבל, הסיבה מדוע אני צעד מחוץ פרוטוקול ולשתף כותרת בין שני אלה עוגנים מדהים מן CNN היא כי חייהם הם כל כך דומה לחלוטין. רובין מיד נולדה באוהיו בשנת 1969. עם זאת, היא המשיכה להיות מיס אוהיו בשנת 1992 והיה אחד מעשרת המועמדים הסופיים בתחרות היופי של מיס אמריקה. שניהם נשואים עם ילדים ומתגוררים בגאורגיה. אז, אני תופס רובין מיד לחלוק את האישה היפה ביותר בעולם עבור קסם טהור עם כריסטי פול. ללא שם: היא האישה היפה ביותר בעולם עבור בוכה בקול רם! אני בטוח שאין להם בעיה לשתף את זה.
האשה היפה ביותר בעולם, לדפוק את הגרביים שלי לגמרי, הולכת לסקרלט ג'והנסון. עם חריגה אחת בלבד, דילוג מסתורי בשנת 2000, Scarlett יש לפחות הביא לנו משהו חדש כל שנה מאז הקמתה בשנת 1994 עם צפון. בין המועדפים שלי הם אבודים בתרגום, ציון מושלם, בחברה טובה רק שם כמה. אבל, זה כאשר היא משחקת את החלקים בסרטים כמו שהוא פשוט לא לתוכך כי אתה רואה את החושנות המדהימה שלה. צחוקה הנפלא, המבט האלגנטי על כתפה, אפילו יכולתה להיות חף מפשע בזמן שהשתרשה בתשוקה גולמית גורמת לי להתאהב בה שוב ושוב. סקרלט ג'והנסון מציגה את האשה היפה ביותר בעולם על כך שדפקה את הגרביים שלי לגמרי.
האשה היפה ביותר בעולם, על הקסם המרתק, הולכת לג'ולי בואן. תפסתי את תשומת לבי באד, ותליתי מיד על כל סצנה. קיללתי את הבמאי ואת השחקנים האחרים שגנבו לנו את הזמן היקר שלנו. אבל אז, היא הפכה את עניין האהבה של גילמור שמח וחלומות בהקיץ של אדם סנדלר הם לא פחות גאוני. היא הסיבה שאני נהיה אוהד של בוסטון משפטי בדיוק כמו שהיא הסיבה שאני צופה משפחה מודרנית עכשיו. עיניה החומות הרכות יכולות להבהב מדי פעם בפעם. אבל, החיוך שלה! זה החיוך שמקרין וזה מדבק מאוד. ג'ולי בוון מציגה את גדולתו של האשה היפה ביותר בעולם על הקסם המרתק.
האישה היפה ביותר בעולם, על היותה מת מפליא, הולך דיאן ליין. היא לא יכולה להיות נגע! מאז 1979, היא נגעה בלבי ואני אפילו לא הייתי מודע עד כמה עמוק. אבל, תפסתי את עצמי כשהיא התפוצצה על המסך ברחובות האש. זה היה עשיית ההיסטוריה. כל הזמן האהובים עלי, נהניתי ממנה בגדולים כמו צ'פלין, הליכה על הירח ותחת השמש הטוסקנית. אבל, היא מביאה אותו הביתה כמו עבודות כמו ג 'ק, השופט דרד, ואת הסערה מושלמת שבו היא לא להוביל אבל היא גונבת כל סצינה. היא בכיתה ואלגנטיות וכל מה שאפשר להגיד על נסיכה. מודל אמיתי של כל מה שהוא יפה בעולם, דיאן ליין בקלות מדגים את האישה היפה ביותר בעולם על היותו מת מדהים.
האשה היפה ביותר בעולם, לפאר נצח, הולכת לאשלי ג'אד. כל כך חזק בסיפור האחורי שלה, היא עזבה את אמה ואחותה בזמן שעדיין היו על הכביש. היא הלכה לבד לעשות את שלה ואת מה מתנה שהיא נתנה לנו! היא בשורה ארוכה של מועדפים להוקיר כגון כפול סכנה, פשעים גבוהים, ואיפה הלב. היא יכולה בקלות להיות קלאסי פולחן עם תפקידים כמו עין של בעל, Twisted ו באג. יש לה את הפיתוי להביא מעריצים מהפאבים לתוך המיינסטרים כי היא יכולה להיות מקסימה נעימה גם כאשר הדמות שלה אולי סובל האלכוהוליזם, הוא מוטרד נפשית או פסיכוטי גסה. היופי שלה לא דורש שום איפור כפי שהיא סלעים השטיח האדום בשמלות וחצאיות שהיא עושה נראה טוב, תוך התנצחות היופי של כל הסלבריטאים אשר נוהרים לקחת את התמונות שלה איתה. אשלי ג'אד פשוט היא האישה היפה ביותר בעולם בעולם לפאר נצח.
האשה היפה ביותר בעולם, על גאולת החסד, הולכת לדנה דילייני. צילום שגרתית של דנה יכולה לצלם תמונות מדהימות כמו החולצה הסגולה עם שיער סקסי בעיניה, השמלה הכחולה של עקרות בית נואשות, והחולצה השחורה בוהה אל המצלמה מחטף. מדהים באמת איך היא עושה את כל זה נראה. אני לא אזכיר את גילה, שהוא ללא ספק התכונה הפנומנלית ביותר ביופיה. לבי דילג על פעימה כאשר נשענה על העץ בטומבסטון. ראיתי כל אונקיה שאני יכול למצוא אותה מאז, לתפוס שידורים חוזרים ישנים של החוף סין, Wild Wilds ואת כניעה מתוקה. בודק סרקזמות מרובות, חיים יפים ואפילו כביש 30. אבל עכשיו, אני יוכל לקבל את המינון השבועי שלי דנה בגוף של הוכחה. אני לא יכולה לדמיין את העולם הזה בלעדיה! דנה דילייני ראויה לאישה היפה ביותר בעולם לגאולה.
כפי שאתם יכולים לראות, הנשים האלה לא מדורגות מאחת לשלוש כאשה היפה ביותר בעולם. הם פשוט האישה הכי יפה בעולם. לא ניתן להכניס אותם לסדר כלשהו. יתר על כן, היה קשה מאוד לצמצם את הבחירות שלי רק לשלושת אלה. אבל, עשיתי את זה! אני סוף סוף צמצמו את הבחירות שלי רק לאלה שאני בהחלט מחשיב להיות האישה היפה ביותר בעולם.
פאנל זה מכיר בעובדה כי אכן יש אישה יפה מאוד בעולם חסר בבחירות של השנה. יש לא מעט, כולל אך לא רק, את בנותיו, נזירותיו, ספרניותיו, מורותיו, חברותיו לשעבר, אחיותיו ובתו, שאינן נכללות מטעמים משפטיים הנוגעים להימצאותי בפאנל, כדי למנוע כל הטענות של הטיה. זה רק בגלל התמוטטות נפשית גרידא אחרי הבחירה שלי כי שאר הנשים היפות ביותר בעולם לא נכללו.