תכנון עושה חופשה גדולה

המאפיין המשפיע ביותר כדי להבטיח חופשה גדולה היא תכנון נסיעות. בהתחשב בסוג החג שאתה מוכן ואת מצב התחבורה כי אתה החליט לקחת, אתה צריך לארוז בהתאם. מפות זמינות באינטרנט להורדה ולהוראות הכתובות שתציגו. זה חייב להיות ההיבט הנחוץ ביותר לטיול הכביש אם אתה רוצה להיות חופשה גדולה.

סדר מחדש את הוויזות והתחייבויות החיסונים לפני הנסיעה לארץ אחרת. מומלץ לעקוב אחר דפוס או קו מנחה בעת ארגון החפצים שלך ולנקוט אמצעי זהירות בטיחות כדי לוודא שיש לך חופשה גדולה.

השתקפו במה שאתם אורזים. לחזות את הפעילויות כי תוכל לקחת חלק לפני איסוף בגדי הנסיעות שלך. אלה עשויים להיות פעילויות רשמיות או מזדמנים.

הימנע סוודרים ומעילים מגושם כי תופסים הרבה מקום. מסעות עם פריטים אור, הם גם הרבה יותר טוב לשטוף ולייבש. כאשר האריזה לילד פועלת לפי ההנחיות. זה יכול להיות רעיון טוב לשים את הבגדים של הילד בשקיות מרוכסן כדי לעזור להם לבחור את הבגדים שלהם בקלות בלי לבלגן את הפריטים מקופל בשקיות שלך. תמיד יש לך רפואה איתך עבור הילד שלך במיוחד אם הילד יש צורך מסוים. אם הילד שלך יש athsma לשאת משאף שלהם איתך. אם הם מקבלים תגובות אלרגיות יש את התרופה המתאימה לפני הנסיעה.

אין לשאת יותר מדי בגדים איתך, במקום יש תכשיטים שונים, חגורות, כובעים, או צעיפים בהתאם לאקלים. השילוב של פריטים אלה יכולים לשנות את המראה שלך בקלות ללא אריזה. שש קבוצות של בגדים צריך להיות יותר ממספיק כדי לשאת איתך. ודא כי כמה בגדים זה יכול להיות מעורב ומתאימים אחד עם השני. כל הדברים האלה יעזרו לך יש יותר מקום בשקיות שלך ואת החופשה היא לא כל כך נהדר כאשר אתה צריך לשלם תוספת עבור פריטים רבים מדי.

אם אתה מבין כמה טריקים פשוט זה באמת יעזור לך עם האריזה שלך. שמור מקום על ידי הצבת חלק הגרביים שלך בתוך נעליים נוספות כי יהיה לך על להמשיך. לשאת את מוצרי טואלטיקה בשקיות כי הם הוכחה לשפוך. אתה יכול גם לשים תחת לובש בתוך כמה כיסים בצד כדי לחסוך בחדר.

אם אתה טס, לשקול לארגן שניים או שלושה סטים של בגדים תחת, מברשת השיניים שלך ואת התרופות שלך צורך לתוך תיק שבו אתה תישא על המטוס. זה לא נדיר עבור תיקים שנבדקו להיכנס לאיבוד וזה יעזור התוכניות שלך שיש חופשה גדולה להיות מלא מלא.

במקרים רבים אסור לכם לנעול את חפציכם בזמן הטיסה. ודא שאתה לא לארוז את המידע החשוב שלך ודברי ערך כמו מחשבים ניידים, מצלמות, ומפתחות מסוימים לבדוק את המטען.

כאשר לוקחים את החופשה בצע את כל השלבים שהוזכרו כדי להפחית כאוס אבל באותו זמן לצפות לא צפוי. אם אתה לוקח את הזמן ולעשות קצת תכנון זה הולך להיות קשה לכל דבר כדי למנוע ממך חופשה גדולה.